Найоптимальніший варіант гранітної бруківки в співвідношенні «ціна – якість» - колота гранітна бруківка поліпшеної якості (бруківка вищого сорту)

Найпопулярнішою гранітною бруківкою є колота поліпшеної якості. Ще її називають бруківкою вищого сорту. В чому її популярність? Вся справа в тім, що ця бруківка виготовляється не із необробленого нерівного каменю, а із різаного на сляби. В результаті ми отримуємо рівну бруківку з рівними сколами. Звертаємо увагу: ця бруківка обов’язково має дві протилежні сторони пиляні, що забезпечує однакову ширину кожного камінця. Наголошуємо, пиляну не одну, не три, а обов’язково дві і обов’язково протилежні, а не суміжні, так як пишуть деякі недобросовісні виробники, називаючи бруківку колотою поліпшеної якості ту, яка виготовляється з відходів виробництва і має випадково пиляні одну, дві, три сторони, але рівність її залишає бажати кращого.

Ще однією умовою популярності даної бруківки є її низька ціна. Порівняйте на прикладі габро:

  • класична колота бруківка має сильну природну нерівність та рваність і низьку ціну (в межах 131 грн./м.кв.);
  • пиляно-колота бруківка має високу рівність за рахунок пиляних боків та дуже високу ціну через затратність розпилів (в межах 350 грн./м.кв.);
  • ми виготовляємо проміжний варіант гранітної бруківки між цими двома - колоту поліпшеної якості або, як ще її називають, вищого сорту. Рівність у такої бруківки практично така, як у пиляно-колотої, а ціна низька, як у колотої (в межах 181 грн./м.кв.)

Тобто, обравши колоту гранітну бруківку поліпшеної якості, Ви отримаєте найоптимальніший варіант -рівний матеріал по низькій ціні.

Ця бруківка має пиляні дві протилежні сторони, що дозволяє викладати її рівними рядами в любому напрямку. Крім того, при потребі її можна викладати з мінімальним швом, чого не можна зробити при мощенні бруківкою колотої якості. Верхній її скол також відрізняється високою якістю і приємний для ходи. Порядова кладка з такої бруківки має вигляд ідеальних прямих. Поширена при викладанні геометрично правильних узорів. Продукція відповідає ГОСТУ і має високі показники якості.

За рівністю дана гранітна бруківка нагадує тротуарну плитку, але не руйнується. Рівна, красива, при низькій ціні.

Габро – (в тонні 7 - 9м.кв., в залежності від шва):

Найпопулярніша бруківка гранітна:

Фото бруківки Тип Назва Розмір Ціна за 1 тонну Переваги
колота поліпшеної якості
(2 бічні протилежні сторони пиляні, 4 колоті)
Габро
(темно-сірий)
10 х 10 х 5 см 1450 грн. добра геометрія, низька ціна

Інші родовища: