Гранітна бруківка – найкращий матеріал для твердого покриття, що дає право вважати її еталоном краси, екологічності та практичності. Це безальтернативний будівельний матеріал, адже всі спроби науково-будівельних підприємств різних країн світу створити достойного конкурента гранітній бруківці завершилися невдачею. Саме тому візиткою розвинутих європейських країн багато років так і залишається гранітна бруківка.

Україна, маючи унікальні поклади гранітів, повинна пишатися цим скарбом, найбільше використовуючи його як найкраще тверде покриття. Кожен квадратний метр покладеної Вами гранітної бруківки , дасть можливість наступним поколінням захоплюватися Вами та Вашою раціональністю.

Виготовлення гранітної бруківки є основним напрямком діяльності нашого підприємства. У нас Ви можете придбати бруківку різних

  • розмірів (50x50x50мм; 100x100x50мм; 70x70x70мм; 80x80x80мм; 100x100x100мм; 100x200x100мм);
  • кольорів (темно-сірого, світло-сірого, червоного, коричневого);
  • фактур (колотої, колотої поліпшеної, пиляно-колотої, пиляно-терміченої).

Ми працюємо з сировиною, яка постійно перевіряється на відповідність 1-му класу радіаційної безпеки, що гарантує екологічну чистоту продукції.

Наша бруківка має відмінну якість та низьку ціну.

У нас Ви завжди зможете отримати консультацію кваліфікованого спеціаліста, вирішити питання доставки продукції та її мощення.

Наше підприємство гарантує зручність, відповідальність та якісне виконання всіх Ваших замовлень.

Найпопулярніша бруківка гранітна:

Фото бруківки Тип Назва Розмір Ціна за 1 тонну Переваги
колота поліпшеної якості
(2 бічні протилежні сторони пиляні, 4 колоті)
Габро
(темно-сірий)
10 х 10 х 5 см 1450 грн. добра геометрія, низька ціна

Гранітна бруківка, виробництво і продаж бруківки гранітної.