Пропозиції від «Граніт-еліт» («Granit-elit»)

Купити гранітну бруківку від виробника, яка буде відповідати всім вимогам щодо якості та ціни, Ви завжди зможете на нашому підприємстві «Граніт-еліт» («Granit-elit»).

Ми пропонуємо широкий вибір гранітної бруківки за якістю, розміром, кольором та ціною.

Окрім класичної колотої бруківки підприємство «Граніт-еліт» («Granit-elit») виготовляє особливу бруківку - колоту поліпшеної якості, її називають бруківкою вищого сорту. Вона виготовляється не із нерівних кам’яних заготовок, а із завчасно розпиляного каменю на пласти. В результаті ми отримуємо бруківку з рівними сколами (має мінімальну ямковість поверхні), з двома протилежними пиляними сторонами (кожна бруківка однакової ширини) з чіткою геометрією. По якості така бруківка близька до пиляно-колотої бруківки «з карандаша», тобто пиляної з чотирьох сторін, але по ціні більше ніж у два рази за неї дешевша (див. на фото нижче).

Бруківка колота:

Бруківка колота поліпшеної якості (вищий сорт):

Ціни на гранітну бруківку зазначені у розділі «Прайс», разом з тим рекомендуємо додатково уточнювати їх за телефоном, оскільки можливі періодичні зміни.

Краще зорієнтуватися в продукції Ви зможете, під’їхавши до нас, або, зайшовши на цю ж сторінку нашого сайту «Прайс», де детально класифікована бруківка за якістю та розмірами. Активуйте їх та розгляньте розгорнуті фото у пункті «дивитися фото».

Крім того, у нас Ви зможете отримати поради від кваліфікованих спеціалістів по мощенню, частина порад подана у розділі «Поради».

Також підкажемо, як правильно працювати з гранітною бруківкою і на що звертати увагу (див. «Технологія мощення» ).

При виникненні потреби допоможемо із майстрами по мощенню бруківки. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи саме з гранітною бруківкою, а не з тротуарною плиткою. Вони працюють по всій Україні. Наочно продемонструють свої роботи, і Ви самі зможете оцінити їх рівень. Контакти, ціни див. у розділі «Послуги мощення».

Ви з легкістю зможете купити гранітну бруківку від виробника із Житомира в Києві, Херсоні, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Тернополі, Харкові, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Львові, Ужгороді, Луцьку, Запоріжжі, Кіровограді, Сумах та інших містах України зателефонувавши нам. Будемо раді допомогти Вам у пошуку попутних вантажних автомобілів для транспортування бруківки в будь-який куточок України з оплатою доставки вантажу в один кінець.

Підприємство «Граніт-еліт» працює з сировиною, яка постійно перевіряється на відповідність 1-му класу радіаційної безпеки, що забезпечує екологічну чистоту продукції.

Наша бруківка має високу рівність та низьку ціну. Ми гарантуємо зручність, відповідальність та якісне виконання всіх Ваших замовлень.

«Граніт-еліт» («Granit-elit») пропонує купити від виробника гранітну бруківку колоту та колоту поліпшеної якості (вищий сорт). Для того, щоб купити гранітну бруківку, телефонуйте нам, допоможемо знайти попутний автотранспорт. Доставка гранітної бруківки в Київ, Харків, Львів, Одесу, Тернопіль, Івано-Франківськ, Черкаси - по всій Україні. Пропонуємо купити бруківку гранітну від заводу-виробника. Якісна рівна гранітна бруківка в Києві за низькою ціною. Гранітна бруківка виробництво, виготовлення, продаж від виробника з Житомира. Замовити, купити, ціна, Київ. Куплю гранітну бруківку від виробника. Продаж гранітної бруківки.