Яку гранітну бруківку вибрати: колоту, колоту поліпшеної якості, пиляно-колоту, повнопиляну, галтовану?

Все залежить від того, які вимоги Ви ставите до свого дорожнього покриття і що в результаті хочете отримати. Щоб розібратися, потрібно більш детально зупинитися на особливостях кожного виду бруківки.

Якщо Ви хочете отримати недороге дорожнє покриття з максимально природнім виглядом, то потрібно обрати колоту гранітну бруківку. Але врахуйте, що поверхня буде мати певну природну нерівність.

Якщо бажаєте мати поверхню ідеально рівну, без швів, тоді потрібно зупинитися на повнопиляній бруківці (пиляно-терміченій) або на пиляно-колотій. Але будьте готові, що таке покриття буде не тільки найприємнішим для ходьби, а й найдорожчим.

Якщо для Вас все-таки має значення і рівність, і ціна, тоді можна зупинитися на проміжному виді бруківки – колотій поліпшеної якості, ще її називають бруківкою вищого сорту. Гранітна бруківка колота поліпшеної якості має ціну дуже близьку до дешевої колотої бруківки, а рівність близьку до пиляно-колотої. Тобто, Ви отримаєте рівність пиляно-колотої бруківки по ціні колотої. Це дуже якісний і справді дешевий матеріал.

Галтована бруківка (обкатана) не має гострих кутів. Вона приємна для пішоходів, але у неї не низька ціна через затратний процес виготовлення.