Як зекономити при виборі бруківки з граніту?

Якщо Ви ретельно проаналізували ціни та всю інформацію, то зрозуміли, що на витрати впливають декілька чинників, основними з яких є родовище, з каменю якого виготовлена бруківка, її розміри та ширина шва.

Почнемо зі шва. Чим менший шов, тим більші витрати бруківки. І, навпаки, чим більший шов, тим менша кількість бруківок потрібна на квадратний метр, тим економніші витрати на покриття одного метра квадратного.

Що стосується розміру, то найвигіднішою є бруківка висотою 50мм, оскільки вона покриває більшу кількість квадратних метрів.

Також допомогти зекономити може обміркований підхід до вибору кольору бруківки. Найекономніший варіант - це бруківка темно-сірого кольору – габро. Це пов’язано з тим, що камінь габро видобувають багато кар’єрів, а отже ціна диктується не монополією, а ринком. Найвитратніший варіант - кольорова бруківка. Її добувають одиничні кар’єри-монополісти.

Якщо більшу частину бруківки взяти темно-сірої, а кольорової - невелику кількість лише для малюнку, то це допоможе зменшити витрати. І витрати будуть менші, і прив’язку до кольору збережете, і контрастнішим зробите покриття, і класичною буде основа.