Гранітна бруківка

Гранітна бруківка – це будівельний матеріал, який використовується для мощення дорожніх покриттів, вулиць і двориків. Виготовляється вона з різноманітного природного каменю (граніт, габро, лабрадорит, базальт тощо). Має різний колір (світло-сірий, темно-сірий, чорний з синіми вкрапленнями, червоний, червоно-коричневий, зелений), розміри (50x50x50мм; 100x100x50мм; 70x70x70мм; 100x100x100мм; 100x200x100мм) та якість (колоту, колоту поліпшену, пиляно-колоту, пиляно-термічену, галтовану).

Як зорієнтуватися у такому різноманітті? Практика показує наступне.

Серед кольорів найбільш популярною є бруківка темно-сірого кольору - габро. Це пов’язане з тим, що вона має найнижчу ціну та кращу рівність. До неї добре пасує бруківка інших кольорів.

За розмірами найбільш затребуваною є така - в міліметрах 100x100x50мм, або в сантиметрах 10х10х5см. У гранітної бруківки цього розміру найоптимальніше співвідношення її товщини до площі покриття. З однієї тонни бруківки 10х10х5см при ширині шва між нею у 2см вимощується площа близько 9м/кв.

Найпопулярнішою за якістю є гранітна бруківка колота та колота поліпшеної якості (вищий сорт). Колота бруківка користується попитом через найнижчу ціну та природний вигляд. Колота поліпшеної якості - популярна через високу рівність та невисоку ціну.

Бруківка колота - габро:

Бруківка колота поліпшеної якості (вищий сорт) - габро:

Щоб ознайомитися із ціною на гранітну бруківку, перейдіть у розділ «Прайс», разом з тим рекомендуємо додатково уточнювати її за телефоном, оскільки можливі періодичні зміни.

В цьому ж розділі також представлені детальні фото якості гранітної бруківки (активуйте конкретний розмір та рядок «дивитися фото»).

Гранітна бруківка не має конкурентів за якістю, добротністю та терміном служби. Вона широко застосовується у ландшафтному дизайні та мощенні. Екологічна, довговічна та естетична - це далеко не весь перелік її характеристик. Гранітна бруківка заслуговує на найвищі оцінки.

Щоб купити або замовити гранітну бруківку, потрібно визначитися з об’ємом поставки. Для цього необхідно порахувати площу, яка має бути вимощена гранітною бруківкою, а також визначитися із шириною шва, який буде між шашкою. Для замовлення бруківки гранітної зателефонуйте нам. Замовити бруківку можна з будь-якого міста України.

Якщо Ви хочете купити гранітну бруківку, перебуваючи в Києві, Черкасах, Хмельницькому, Вінниці, Львові, Одесі, Тернополі, Харкові, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Чернівцях, Полтаві, Дніпродзержинську, Сумах, Рівному, Миколаєві, Чернігові, Кіровограді або іншому місті України, телефонуйте нам в Житомир, допоможемо організувати доставку з оплатою транспортних послуг в один кінець.

Гранітна бруківка в Києві, Вінниці, Полтаві, Сумах, Луцьку, Запоріжжі, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську та інших містах України від житомирського виробника. Телефонуйте, допоможемо з доставкою в будь-який куточок України. У нас Ви можете легко купити бруківку гранітну і бруківку габро 100х100х50мм. Бруківка гранітна, Київ, ціна. Вартість гранітної бруківки в Києві, Тернополі, Сумах, Вінниці, Івано-Франківську, Херсоні, Черкасах, Полтаві та інших містах України. Колота гранітна бруківка поліпшеної якості (вищий сорт), купити, ціна, Київ. Якісна, рівна бруківка з натурального каменю за низькою ціною від виробника в Житомирі. Ціна гранітної бруківки в Києві.