Гранітна бруківка - найкращий будівельний матеріал. Переваги, основні родовища та розміри для продажу

Гранітна бруківка – це будівельний матеріал, виготовлений з натурального каменю, що має характерну квадратну або прямокутну форму та застосовується в мощенні доріг.

Якщо Ви зупинили свій вибір на бруківці, то ніколи не пожалкуєте, бо не прийдеться дбати про повторне мощення через руйнацію матеріалу, не потрібно буде заново витрачатися. Бруківка завжди даруватиме Вам відчуття комфорту та затишку, аристократичності та достатку. Чи потрібна ще оцінка матеріалу, з якого вимощені дороги, вік яких більше 4600 років? По них у свій час транспортувалися блоки до єгипетських пірамід. Гранітна бруківка донині прикрашає центральні вулиці європейських міст і по праву вважається «візиткою Європи».

Бруківка з граніту є безпроблемним матеріалом, що має дуже багато переваг:

  • не старіє (на ній не буває тріщин, не буває плям);
  • зручна для кладки, оскільки має рівні сторони;
  • красиво викладається в мистецькі узори (за рахунок широкої кольорової гами);
  • може використовуватися багато разів;
  • не дає шкідливих випарів.

Бруківка з натурального каменю виробляється різних розмірів та кольорів. Стандартні розміри бруківки наступні: 50*50*50 мм; 100*100*50 мм; 70*70*70 мм; 80*80*50 мм; 80*80*80 мм; 100*100*100 мм; 150*150*150 мм; 100*200*100мм; 200*200*100 мм.

Кольорова гама гранітної бруківки на Житомирщині різноманітна: темно-сірого кольору (габро), світло-сірого (родовище Покостівське), червоного (родовища Лізниківське, Симони), червоно-коричневого (родовища Омелянівське, Межиріцьке, Дідковицьке), коричневого (родовище Василівське), зеленого (родовище Маславське, Гацьківське), чорного з синіми вкрапленнями кольорів (лабрадорит).

За способом обробки ми виготовляємо різну гранітну бруківку: колоту, колоту поліпшену, пиляно-колоту, повнопиляну, галтовану та некалібровану. Продаємо її в різні міста України. Тому, якщо Ви хочете купити бруківку в Києві, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Тернополі, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Одесі, Ужгороді, Донецьку, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Дніпродзержинську, Сумах, Полтаві, Луцьку, Миколаєві, Рівному та інших містах України - телефонуйте, ми допоможемо організувати доставку.

Будемо раді стати Вам у нагоді.